3D ultrazvuk 


Vážená nastávající maminko a tatínku !

Děkujeme, že jste si vybrali naše pracoviště pro 3D ultrazvukové vyšetření (sonografii) Vašeho miminka. Rádi bychom Vám nabídli několik možností, ze kterých můžete volit:

1) 3D sonografie základní 790,- Kč
Zahrnuje: provedení 3D sonografie, nahrání nejlepších sekvencí na DVD nebo 1x barevné 3D foto.

2) 3D sonografie 1.190.- Kč
Zahrnuje: provedení 3D sonografie, nahrání nejlepších sekvencí na DVD, 1x barevné 3D foto.

3) 3D sonografie + fetální biometrie 1390.- Kč
Zahrnuje: provedení 3D sonografie, nahrání nejlepších sekvencí na DVD, 1x barevné 3D foto, sonografické (2D) vyšetření plodu, změření jeho tělesných proporcí, a na základě těchto parametrů odhad váhy a délky, vyjádření se k množství plodové vody a uložení a kvalitě placenty.

4) 3D sonografie + fetální biometrie + určení pohlaví 1590.- Kč
Zahrnuje: provedení 3D sonografie, nahrání několika nejlepších sekvencí na DVD, 1x barevné 3D foto, změření tělesných proporcí plodu, a na základě těchto parametrů odhad jeho váhy, zhodnocení množství plodové vody, uložení a kvality placenty, určení pohlaví, pokud je to technicky možné.

5) 3D sonografie + určení pohlaví 1390.- Kč
Zahrnuje: provedení 3D sonografie, nahrání několika nejlepších sekvencí na DVD, 1x barevné 3D foto, určení pohlaví, pokud je to technicky možné.

6) 3D FOTO navíc 200.- Kč
Navzdory všem našim snahám a špičkové kvalitě našeho ultrazvukového přístroje někdy prostě nelze provést 3D sonografii. V tomto případě nejste účtováni.


3D ultrazvuk v reálném čase již od třetího měsíce těhotenství !

undefined undefined undefined undefined

undefined undefined undefined undefined

Profemme - video  3D ultrazvuk.